O MNIE

Małgorzata – Twój przewodnik po Warszawie

Moje uprawnienia

Mam na imię Małgorzata. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie i okolicach. Od wielu lat pracuję jako warszawski przewodnik oraz pilot wycieczek z licznymi grupami oraz turystami indywidualnymi z Polski i całego świata. Wszystkim przedstawiam i pokazuję mój kraj oraz miasto, w którym się urodziłam i wychowałam, i które kocham miłością prawdziwą – Warszawę.

Jestem certyfikowanym przewodnikiem po wnętrzach Zamku Królewskiego, Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN,  Łazienkach KrólewskichMuzeum Chopina i wszystkich oddziałów Muzeum Niepodległości (Pawiak, Mauzoleum Walki i Męczeństwa al. Szucha).

Odkryj Warszawę ze mną

Każde zwiedzanie to dla mnie okazja na nawiązanie interaktywnego kontaktu. Płynnie posługuję się językiem polskim, angielskim i włoskim. Lubię kiedy turyści zadają mi pytania, ale rozumiem i szanuję jeśli wolą po prostu posłuchać i cieszyć się chwilą. Z pasją opowiadam o Warszawie i o Polsce. Cieszy mnie wymiana nowinek o tym co jest modne, a co passe’. Bardzo cenię miejskie legendy – te dawne, i te współczesne. Pokażę Ci miejsca gdzie przeszłość i teraźniejszość się spotykają, zapraszam więc na wspólne odkrywanie Warszawy!

Dostosuj wycieczkę do swoich potrzeb

Przedstawiam różnorodne pomysły na trasy zwiedzania, w zależności od czasu, budżetu i zainteresowań. Zawsze jednak słucham Twoich sugestii, dlatego każdą trasę można dopasować do Twojego nastroju i wygody. Oprowadzam z wykorzystaniem głośnika, więc nawet przy licznych grupach mój głos jest dobrze słyszalny.